Asistenční služby pro motoristy

Společnost AWA1213 s.r.o. poskytuje asistenční služby, který pomohou dojet do cíle bez zbytečných komplikací a nákladů.

Pomůžeme vyřešit problém s vozidlem, ať se jedná o dopravní nehodu či poruchu. Když to jenom trochu půjde, opravíme vozidlo přímo na silnici, v opačném případě odtáhneme do servisu, zajistíme opravu, náhradní vůz, náhradní přepravu nebo ubytování.

Základem spokojenosti našich klientů jsou čtyři pevné pilíře,
na kterých naši činnost stále rozvíjíme.

Spolehlivost

Veškeré služby poskytujeme 24 hodin denně, 365 dní v roce po celé Evropě prostřednictvím call centra na telefonním čísle +420 222 551 144.

Kvalita a systém zlepšování

Odborně vyškolený tým společnosti AWA1213 s.r.o. je vždy vstřícný a permanentně připravený pomáhat motoristům v nesnázích. Pečlivě vytvořena síť poskytovatelů služeb, kteří musí splňovat vysoké nároky na kvalitu služeb.

Rychlost

Usilujeme zejména o neustálé zdokonalování strategicky koncipované sítě poskytovatelů služeb tak, aby dojezdové časy ke klientům v nouzi byly co nejkratší.

Komplexní a flexibilní program produktů a služeb

Pro širokou motoristickou nabízíme výhodné předplacené služby v podobě asistenčních karet.
Pro společnosti jsou ideální volbou partnerské programy, prostřednictvím nichž mohou asistenční služby nabídnout jako benefit svým klientům nebo zabezpečit svůj vozový park.

Chod společnosti zajištuje pečlivě vybraný a speciálně vyškolený tým s řadou zkušenosti ze specifického oboru asistenčních služeb pro motoristy. Služby jsou poskytovány 24 hodin denně, 365 dní v roce po celé Evropě prostřednictvím vlastního rozsáhlého technického zázemí a sítě smluvních partnerů, kteří splňují přísné požadavky a nároky na kvalitu.